Topluluk Duyuruları
yeniSitemiz aktif her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor.
discordBotumuz beta olarak en yakın zamanda aktif!
etkinlik31 temmuz 2020'de etkinlik için discordda buluşuyoruz.

Our Community

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec malesuada lorem maximus mauris scelerisque, at rutrum nulla dictum.

Sık Sorulan Sorular

Premium üyelik nedir ?
Premium üyelik, discord sunucumuzda sizlere ayrıcalık sağlayacak bir yetkidir. Hangi seviyede olursanız olun direk 5. seviyeden başlarsınız, Sunucuda bulunan tüm ekip odalarına erişebilir vede premiumlara özel yapılmış odalarda sohbet edebilirsiniz. Her hafta pazar günü yapılan çekilişlere 2 katılım hakkı ve ödülden 2 kez kazanma hakkı verir. Üyelik ücreti 10TLdir.
Seviye sistemi ne işe yarıyor ?
Her seviye sizlere ayrı bir özellik vermektedir. Toplamda 5 seviye bulunmaktadır. 1. seviye aramıza yeni katılan herkese verilmektedir, 2. seviye dolu olan sohbet odalarına girebilme hakkı verir, 3. seviye Müzik botlarında geçme, durdurma, çıkarma, ses arttırma gibi yetkiler verir, 4. seviye Premium odaları hariç tüm ekip odalarına girebilme yetkisi verir, 5. ve son seviye ise taşıma ve susturma yetkisi vermektedir. Toplantı olduğunda sadece seviyeler arttırılır.
Lisans nedir nasıl alınır ?
Lisans almadan bizim resmi üyemiz olamazsınız. Discordumuza üye olmak için isim ve yaş belirtmeniz yetiyor fakat aramıza katılmak için size verdiğimiz formun tamamını eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu form sizin e-spor hayatınızı başlatmış olacaktır.
Lisans kaybedilebilir bir şey mi ?
Evet, oynadığınız oyunun takım kaptanı tarafından tarafımıza bildirildiğinde eğer eksiğiniz v.b bulunuyorsa lisansınız tarafımızca iptal edilir. İlerleyen dönemde tekrar lisans başvurusu yapabilirsiniz.
Kayıt sistemi nasıl işliyor ?
Sunucuya girdiğinizde topluluk kanallarına erişiminiz bulunuyor. Kayıt olarak topluluk odalarına erişiminizi açabiliyorsunuz. Lisans alarak tüm odalarını görebilir hale geliyor ailemizin bir parçası oluyorsunuz.